Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8868
Stary 08.08.2018, 10:10
regan napisał(a):Wyświetl post
A nie awansowala przypadkiem do serie B albo byla blisko? Bo wedlug pani prezes to bylo przyczyna uregulowania kwoty czyli mozliwy awans(pewnie w gre wchodzi licencja)
A i dodac nalezy że spłacili całość+ odsetki
Byli blisko, ale nie awansowali. Jesteś pewny co do tych odsetek?
Odpowiedz cytując