regan napisał(a):

A nie awansowala przypadkiem do serie B albo byla blisko? Bo wedlug pani prezes to bylo przyczyna uregulowania kwoty czyli mozliwy awans(pewnie w gre wchodzi licencja)
A i dodac nalezy że spłacili całość+ odsetki
|
Byli blisko, ale nie awansowali. Jesteś pewny co do tych odsetek?