|
Panowie pani prezes sama wyszla z inicjatywa cyklicznych spotkan z kibicami i mozna powiedzieć ustaliła termin kolejnego. O ile sie nie myle kolejne spotkanie o 23.08.18 19:06 u Wislakow to chyba sroda. Mozna przyjsc zadać pytanie jak ktoś czego nie rozumie. Wczoraj braklo czasu na wszystkie pytania dyskusja na poczatku byla dosyc burzliwa ale konstruktywna i bardzo dobrze. Ludzi okolo setki.
Jak ktoś ma wątpliwości chce cos wyjasnic to za 2 tyg kolejne spotkanie z panią prezes.
Ostatnio edytowane przez regan : 08.08.2018 o godz. 09:24.
|