MatMario napisał(a):

A ty w HR robisz? Bezrozwojowa.... uuuu no dramat.
|
Robię co mogę żeby osiągnąć sukces. Trzeba korzystać póki jest sie młodym i zajść jak najwyżej, zeby z.wiekiem nie bylo problemu. W kurierce nie masz jak awansować, nie masz kiedy się szkolić. Będąc kurierem nie dojdziesz nigdzie. Chyba ze cgesz cala życie robic za 2500