Temat: Praca
Wyświetl pojedynczy post
JudasPriest
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#758
Stary 07.08.2018, 20:28
MatMario napisał(a):Wyświetl post
A ty w HR robisz? Bezrozwojowa.... uuuu no dramat.
Robię co mogę żeby osiągnąć sukces. Trzeba korzystać póki jest sie młodym i zajść jak najwyżej, zeby z.wiekiem nie bylo problemu. W kurierce nie masz jak awansować, nie masz kiedy się szkolić. Będąc kurierem nie dojdziesz nigdzie. Chyba ze cgesz cala życie robic za 2500
Odpowiedz cytując