ArturBarlinek napisał(a):

a ja pierrdolę bonus za Carlitosa (150k Euro).
Za sam awans dostaliby kilka milionów euro, a lepiej, żeby im tych milionów brakło.
My sobie poradzimy.
|
Już im brakło, bo mieli budżet z założeniem awansu do LM (ew. jedną czy 2 rundy dalej).
Przynajmniej nie walmy ortografów, w jakże kibicowsko ważnym słowie na "CH". Jak widzę, poprawną wersję forum cenzuruje
