Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13383
Stary 07.08.2018, 19:56
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
a ja pierrdolę bonus za Carlitosa (150k Euro).
Za sam awans dostaliby kilka milionów euro, a lepiej, żeby im tych milionów brakło.
My sobie poradzimy.
Już im brakło, bo mieli budżet z założeniem awansu do LM (ew. jedną czy 2 rundy dalej).

Kaan napisał(a):Wyświetl post
Sukinkoty, zrobili tak, że ni _C_huja, musimy Legii kibicować

Przynajmniej nie walmy ortografów, w jakże kibicowsko ważnym słowie na "CH". Jak widzę, poprawną wersję forum cenzuruje
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 07.08.2018 o godz. 19:59.
Odpowiedz cytując