Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13380
Stary 07.08.2018, 14:33
Tak samo jak Carlitos, za ktorego byly lepsze oferty niz ta ostateczna? Nie ma sensu dalej sie przekomarzac. Ty sadzisz, ze bardziej Wisle sie oplaci gdy Legia odpadnie, ja uważam, ze bardziej sie Wisle oplaci jak awansuja (podobnie jak Pani Prezes). Nie musimy przecież za wszelka cene "udowadniac" kto ma racje, a kto nie. Przedstawilismy swoje racje. Wsjo. Ja koncze. Zycie wszystko zweryfikuje tak czy siak
Odpowiedz cytując