Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8845
Stary 07.08.2018, 14:26
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Jednocześnie pragniemy poinformować, że jest to spotkanie DLA KIBICÓW i będzie ono zamknięte dla przedstawicieli mediów.
To szantaż moralny! Pan Szymon jest człowiekiem honoru i nie powie, że jest kibicem, jeśli nie jest. Z drugiej strony on jest kibicem piłki nożnej w ogóle, czyli każdej drużyny i żadnej, więc gdzieś tam Wisła też się łapie ; )
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując