KOMINEK napisał(a):

|
Jednocześnie pragniemy poinformować, że jest to spotkanie DLA KIBICÓW i będzie ono zamknięte dla przedstawicieli mediów.
|
To szantaż moralny! Pan Szymon jest człowiekiem honoru i nie powie, że jest kibicem, jeśli nie jest. Z drugiej strony on jest kibicem piłki nożnej w ogóle, czyli każdej drużyny i żadnej, więc gdzieś tam Wisła też się łapie ; )