No tak, bo jak Carlitos nie grał w Legii to zdobywaliśmy z nimi po 9 punktów w sezonie

Osobiście pamiętam jeden sezon kiedy ograliśmy ich dwukrotnie, ale to było w czasach zanim wielu użytkowników tego forum przyszło na świat. Odejście Carlitosa nie zmieniło tego, że i tak w meczach z Legią będziemy zbierać bęcki.