Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13372
Stary 07.08.2018, 13:49
No tak, bo jak Carlitos nie grał w Legii to zdobywaliśmy z nimi po 9 punktów w sezonie Osobiście pamiętam jeden sezon kiedy ograliśmy ich dwukrotnie, ale to było w czasach zanim wielu użytkowników tego forum przyszło na świat. Odejście Carlitosa nie zmieniło tego, że i tak w meczach z Legią będziemy zbierać bęcki.
Odpowiedz cytując