Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13357
Stary 07.08.2018, 12:34
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
@kacpaw

Skoro jest napisane niemniej niż 300 tys euro, to niech go nawet sprzedadzą za złotówkę - mi należy się 300 tys. euro zgodnie z umową....

Dlatego napisałem też o płatności w przypadku rozwiązania kontraktu z zawodnikiem - też płacą 300 tys euro
Ale tak nie jest, więc nie widzę powodu aby kibicować Legii dla "dobra" Wisły...
Odpowiedz cytując