funkykoval napisał(a):

@kacpaw
Skoro jest napisane niemniej niż 300 tys euro, to niech go nawet sprzedadzą za złotówkę - mi należy się 300 tys. euro zgodnie z umową....
Dlatego napisałem też o płatności w przypadku rozwiązania kontraktu z zawodnikiem - też płacą 300 tys euro
|
Ale tak nie jest, więc nie widzę powodu aby kibicować Legii dla "dobra" Wisły...