|
rav- dobrze napisane.
mając porządną bazę członków i zasoby na pewno trzeba by iść w stronę wspólwłasności/minimalnej decyzyjności co co kierunków działania klubu.
Po pierwsze dlatego żeby członkostwo dawało jakąś realna namiastkę wpływu, a po drugie, i pisze to z przykrością, klub jest słaby jak nigdy, jeśli stworzymy realną siłę, to teraz jest czas na wynegocjowanie więcej
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|