As napisał(a):

|
- bezinteresowna pomoc klubowi - oprocz satysfakcji nic z tego nie bedziesz mial
|
To bym jakoś inaczej zredagował. Wydźwięk jest taki: dawaj kasę i sp..aj. Nie podoba mi się to nie tylko z PR-owego punktu widzenia, ale także dlatego, że tak po prostu nie jest. Oczywiście, że punktem wyjścia jest jest chęć pomocy klubowi. Natomiast przewidywane są m.in.:
- mechanizmy pozwalające na kontrolę tego na co przekazywane będą środki,
- możliwość uczestniczenia we wspólnych projektach z klubem.
As napisał(a):

|
- Nie planujemy zakupu akcji klubu w najblizszej przyszlosci.
|
Nie planujemy w najbliższej przyszłości, ponieważ nie można podjąć takiej decyzji tylko na podstawie szacunków ilu socios będzie. Gdyby okazało się, że socios jest bardzo dużo i wsparcie dla klubu jest znaczące, to zakup akcji klubu nie jest niemożliwy.
Jeśli ktoś wymaga od socios deklaracji, czy grupa zakupi akcje klubu to powiem: Nie. Ale nigdy nie mów nigdy.
As napisał(a):

|
- Konkretny rodzaj pomocy klubowi jeszcze nie zostal potwierdzony.
|
Są pomysły w jaki sposób pomóc klubowi, natomiast wiążące decyzje nastąpią, gdy grupa socios zostanie utworzona i właśnie ona zdecyduje.