Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13352
Stary 07.08.2018, 11:29
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Dlatego miejmy nadzieje ze się polepszy ale te bonusy za Carlosa niewiele tutaj zmienia. W skali kilkudziesięciu milionów budżetu to nie jest coś co nas może uratować albo pogrzebać. Zejście z pensji Dukata dało podobny efekt.
Jesli wolimy, zeby Legia nie grala w pucharach, a my zebysmy nie dostali 600 tysiecy zlotych, to na pewno sie nie polepszy. Dukat ile zarabial jesli mozna wiedziec?
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 07.08.2018 o godz. 11:32.
Odpowiedz cytując