Przybyszewski napisał(a):

|
Dlatego miejmy nadzieje ze się polepszy ale te bonusy za Carlosa niewiele tutaj zmienia. W skali kilkudziesięciu milionów budżetu to nie jest coś co nas może uratować albo pogrzebać. Zejście z pensji Dukata dało podobny efekt.
|
Jesli wolimy, zeby Legia nie grala w pucharach, a my zebysmy nie dostali 600 tysiecy zlotych, to na pewno sie nie polepszy. Dukat ile zarabial jesli mozna wiedziec

?