|
Wczoraj byla lekka gownoburza na twitterze odnosnie naszej inicjatywy.
Ktos wrzucil tweeta odnosnie Socios, ze niby startujemy za kilka dni, jakie beda stawki itd. Wielu Wislakow z TT nie siedzi na forum i nie maja pojecia o naszych dyskusjach tutaj. tym bardziej, ze wiazace decyzje nie zostaly jeszcze podjete.
Apelowalbym zatem o pewien rodzaj ladu korporacyjnego w kwestii pisania na TT. Jesli bedziemy publikowac tweety sprzecznej tresci lub o niejasnym przekazie to mozemy stracic wiarygodnosc zanim tak naprawde wystartujemy. Ludzie juz zaczeli spekulowac, ze to jakis walek, kwestionuja transparentnosc finansow, niektorzy zakladaja przejecie akcji klubu a calkiem sporo osob pyta co bede z tego mial.
Mysle, ze powinnismy otworzyc profil na TT - nie wiem czy teraz czy pozniej ale napewno bedzie nam potrzebny.
Pewnie nalezaloby tez miec oficjalny przekaz odnosnie obecnych celow i zalozen naszego stowarzyszenia:
- bezinteresowna pomoc klubowi - oprocz satysfakcji nic z tego nie bedziesz mial.
- Finanse beda w 100% rozliczane
- Nie planujemy zakupu akcji klubu w najblizszej przyszlosci.
- Konkretny rodzaj pomocy klubowi jeszcze nie zostal potwierdzony.
^^To oczywiscie tylko przykladowe podpunkty. Fakt jednak jest taki iz przekaz w social media powinien byc spojny.
|