Przybyszewski napisał(a):

|
To jest myślenie długoterminowe/strategiczne. Jak w ległej pierdyknie w końcu to się skończy wyciąganie zawodników od nas za bezcen.
|
A u nas jak sie nie polepszy, to niedlugo Piast Gliwice bedzie wyciagal naszych zawodnikow za bezcen.