Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 07.08.2018, 08:19
Po pierwsze dzieje się
Po drugie - statut, rejestracja stowarzyszenia socios musi chwilę potrwać
Po trzecie - nie od razu Kraków zbudowano - liczba członków może zacząć wzrastać
Po czwarte - jeżeli będzie odpowiednia liczba członków, która przełoży się na odpowiednie kwoty zasilające klub regularnie, to wówczas można myśleć o dalszych działaniach i pomysłach...
Na dzień dzisiejszy czekamy na rejestrację i otwarcie przyjmowania nowych członków bo założyciele już się zebrali.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując