Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13345
Stary 07.08.2018, 08:15
NIe rozumiem tylko dlaczego sprzedając Carlosa do Legii zapisali sobie jakieś bzdurne bonusy za awanse Legii - zapomnieli o zeszłorocznych bonusach za Mączyńskiego, które zobaczyliśmy jak świnia niebo.

Wg mnie powinno się postawić na bonus za sprzedaż (np. 30% kwoty transferu nie mniej niż 300 tys euro) oraz odszkodowanie w przypadku rozwiązania/wygaśnięcia kontraktu Carlosa z Legią 300 tys euro - przynajmniej byłoby to pewne do uzyskania.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując