Wyświetl pojedynczy post
Radekrrrrrr
Junior Member
 
Od: 07.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.08.2018, 07:45
Wszystko Fajnie, jest ponad 200 chętnych, a to tylko na forum gdzie nie każdy z chętnych w ogóle wie o tym temacie, natomiast sprawa trochę obecnie ucichła, niby jest lepiej w Wiśle, więc i zainteresowanie jest mniejsze, natomiast ten temat trzeba wdrożyć w życie. Jeśli Wisła to MY to My też musimy wziąć za nią odpowiedzialność!
Odpowiedz cytując