Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13341
Stary 07.08.2018, 06:05
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Oby im nie "pyknął". Oby skończyło się płacenie horrendalnych kwot takim "gwiazdom", co wpływa na całą ligę i na to, że my też bierzemy udział w tym przepłacaniu (a raczej braliśmy). A i tak wyjmują najlepszego gracza ligi za dużo mniej niż konkurencyjne oferty. Sprawiedliwie będzie jak im nie "pyknie".
Oby pyknął. Dla nas gra toczy się o 2 x tyle pieniędzy, które uzbieraliśmy w ReymonTTa 22. Sprawiedliwość to my akurat miejmy na razie w dupie, a po prostu przetrwamy.
Odpowiedz cytując