kacpaw91 napisał(a):

|
Oby im nie "pyknął". Oby skończyło się płacenie horrendalnych kwot takim "gwiazdom", co wpływa na całą ligę i na to, że my też bierzemy udział w tym przepłacaniu (a raczej braliśmy). A i tak wyjmują najlepszego gracza ligi za dużo mniej niż konkurencyjne oferty. Sprawiedliwie będzie jak im nie "pyknie".
|
Oby pyknął. Dla nas gra toczy się o 2 x tyle pieniędzy, które uzbieraliśmy w ReymonTTa 22. Sprawiedliwość to my akurat miejmy na razie w dupie, a po prostu przetrwamy.