rozarian napisał(a):

Grają z ogórkami z Luksemburga. No dobra, grają ogórki z ogórkami
|
Te ogórki z Luxemburga kilka sezonów temu pyknely Salzburg. Generalnie to nie sa chlopcy do bicia ale druzyna powiedzmy na poziomie naszej 1 ligi lub dołów ekstraklasy. Legia sie mocno zdziwi jak ich zlekceważy.
Tak czy siak, Rumuni z Cjul już na pewno wybija Legii grupe LE z głowy. Stety my też zobaczymy bonusy za Carlitosa jak świna niebo.