Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13340
Stary 06.08.2018, 23:00
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Grają z ogórkami z Luksemburga. No dobra, grają ogórki z ogórkami
Te ogórki z Luxemburga kilka sezonów temu pyknely Salzburg. Generalnie to nie sa chlopcy do bicia ale druzyna powiedzmy na poziomie naszej 1 ligi lub dołów ekstraklasy. Legia sie mocno zdziwi jak ich zlekceważy.

Tak czy siak, Rumuni z Cjul już na pewno wybija Legii grupe LE z głowy. Stety my też zobaczymy bonusy za Carlitosa jak świna niebo.
Odpowiedz cytując