Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13339
Stary 06.08.2018, 22:02
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Oby pyknął im ten awans do LE (ciężko mi się to pisze). Gdyby nie bonusy za Carlitosa, to chętnie bym popatrzył na ich odpadnięcie z tymi kelnerami z III rundy i runięcie tego zajebiście stabilnego finansowo, warszawskiego kolosa na glinianych nogach.
Oby im nie "pyknął". Oby skończyło się płacenie horrendalnych kwot takim "gwiazdom", co wpływa na całą ligę i na to, że my też bierzemy udział w tym przepłacaniu (a raczej braliśmy). A i tak wyjmują najlepszego gracza ligi za dużo mniej niż konkurencyjne oferty. Sprawiedliwie będzie jak im nie "pyknie".
Odpowiedz cytując