Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13334
Stary 06.08.2018, 21:00
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Nie napiszę, że się jakoś specjalnie martwię tym, że Mioduski musi zabezpieczyć ponad 6 mln rocznie na takich gagatków jak Jędza i Carlitos. Nie nasz cyrk i nie nasze małpy, ale z ciekawością pooglądam jak będą gasić ten pożar po ewentualnym odpadnięciu z Rumunami w IV rundzie
Jakimi Rumunami? Przecież muszą najpierw przejść Luxemburczyków. Po tym co pokazali na Słowacji ...
Powód: Benelux mi się po...mylił.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 06.08.2018 o godz. 21:10.
Odpowiedz cytując