Wyświetl pojedynczy post
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13332
Stary 06.08.2018, 20:26
Jak z formą będzie gorzej to może nie będzie chciał uciekać, ale legia będzie chciała się go pozbyć bo jak nie awansują do LE to nie będą mieli z czego płacić jednego z najwyższych kontraktów grajkowi który grzeje ławę.
Odpowiedz cytując