Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13326
Stary 06.08.2018, 16:34
Moim zdaniem dostali takie kontrakty w elce że im motywacja spadła na łeb na szyję. Opadli na laurach i nie muszą się starać na boisku tak jak w Wiśle.
Odpowiedz cytując