Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21853
Stary 06.08.2018, 12:38
Bartosz pokazywał się z niezłej strony ale to było jakiś rok temu, ostatnio nie miał za wielu okazji do gry na skrzydle - w Sandecji był ustawiany na prawej obronie. Oczywiście warto go spróbować, ale w razie odejścia Imaza wolałbym aby doszedł klasyczny szybki skrzydłowy niż kolejny defensywny pomocnik....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując