Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21849
Stary 06.08.2018, 11:16
Według mnie jeśli chodzi o optymalne rozwiązania na tą chwilę to potrzebujemy tylko (albo aż) 2 nowych zawodników dających odrazu jakość do pierwszego składu - napastnika i defensywnego pomocnika. Ów defensywny pomocnik powinien grać w głębi pola razem z Bashą gdzie świetnie się będą uzupełniać, natomiast Korta przesunąłbym na pozycję nr 10 gdzie rywalizowałby z wracającym do zdrowia Haliloviciem , gdyż trener robi mu krzywdę oraz zespołowi cofając go do głębi pola bo tam traci swoje walory i potencjał. Nowy napastnik powinien być bardziej w technicznym stylu,sprawdzający się w grzę kombinacyjnej i balansujący na linii z obrońcami przeciwnika. Reszta pozycji dobrze obsadzona. Takie moje zdanie i powinno być cacy jeśli obejdzie się bez kontuzji
Odpowiedz cytując