tony_montana napisał(a):

|
Ciekawe gdzie Sobiech i Bilinski zakotwicza...Szkoda mi troche Lukasza Zwolinskiego. Mozna go bylo zakontraktowac jako wolnego zawodnika. Pudlowal troche ale Pogon byla i jest ogarnieta chaosem w szatni. Wspolna i rzetelna praca zrobilaby z niego napastnika przerastajacego nasza lige. A tak to wszystke laury przypadna Goricy.
|
Nie no, Zwoliński to taki Jankowski-wiecznie młody i perspektywiczny, chociaż nigdy jeszcze tego nie udowodnił.