Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21848
Stary 06.08.2018, 11:12
tony_montana napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe gdzie Sobiech i Bilinski zakotwicza...Szkoda mi troche Lukasza Zwolinskiego. Mozna go bylo zakontraktowac jako wolnego zawodnika. Pudlowal troche ale Pogon byla i jest ogarnieta chaosem w szatni. Wspolna i rzetelna praca zrobilaby z niego napastnika przerastajacego nasza lige. A tak to wszystke laury przypadna Goricy.
Nie no, Zwoliński to taki Jankowski-wiecznie młody i perspektywiczny, chociaż nigdy jeszcze tego nie udowodnił.
Odpowiedz cytując