Ogryzek napisał(a):
|
Optyczna przewaga po naszej stronie. Nawet Arka miała optyczną przewage w meczu z Jagą. Jaga tak gra często że oddaje pole. Optyczne przewagi nie strzelają goli.
|
Czepiłeś się sformułowania optyczna przewaga, a ja ewidentnie podkreśliłem, że nie chodziło mi o samo posiadanie piłki dla posiadania ale o
ilość stwarzanych sytuacji.
Te bardzo często strzelają gole. Było trochę dogodnych sytuacji, skuteczność słabiutka. Jakby Kelemen stał w naszej bramce a u nich Lis możliwe, że to my zapakowaliśmy z wolnego, a oni nie. Ten mecz był do wygrania - na zasadzie : mecz wyrównany, zarówno jedni jak i drudzy mogli zdobyć 3 punkty.
To co los zabrał teraz, odda za jakiś czas jak to zwykle bywa.