Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 05.08.2018, 21:05
Mecz typowy na remis faul iczerwien bezdyskusyjne ale wcześniej przy odbiorze piłki Ondraszek leży idzie kontra i Marciniak nie przerywa gry, 2razy w podobnej sytuacji gdy idzie kontra Wisły leży Romanczuk od razu zatrzymanie gry..... pomijając, że na Ondraszku przed tą kontra był chyba faul. Poza tym dobrze grali nawet w 10. Boguski na ławkę, Wojtkowski za niego, Imaz i Małecki na skrzydłach.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując