|
Wcale nie uważam, że wynik był sprawiedliwy. Optyczna przewaga lekko po naszej stronie, Jaga trochę bardziej konkretna (mniej okazji bramkowych, za to dogodniejsze). Remis byłby sprawiedliwszy.
Fatalny błąd Buchalika (i sędziego - faul na Ondrasku) ustalił wynik. Chociaż tam chyba też był karny po interwencji Wasyla, więc w sumie wyszło w błędach 1:1.
Brawo dla drużyny za bardzo dobrą grę w 10tkę. Dopiero pod sam koniec spuchli, bo wcześniej mocno śmierdziało golem dla nas.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 05.08.2018 o godz. 20:22.
|