mitmichael napisał(a):

|
Czy moglibyscie zresetowac shoutboxa? bo znowu forum muli, zmiana przegladarki nic nie daje. Tak sie dzieje po pewnym czasie, nie jest to pierwszy raz. Dzieki
|
Podlaczam sie do prosby. Muli niesamowicie, az transmisja meczu na Dailymotion klatkuje. Poza tym PSYCHOLTSW zostal wyprzedzony w rankingu sb. Swoja droga, do kiedy ma bana?
