Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3747
Stary 05.08.2018, 19:57
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Czy moglibyscie zresetowac shoutboxa? bo znowu forum muli, zmiana przegladarki nic nie daje. Tak sie dzieje po pewnym czasie, nie jest to pierwszy raz. Dzieki
Podlaczam sie do prosby. Muli niesamowicie, az transmisja meczu na Dailymotion klatkuje. Poza tym PSYCHOLTSW zostal wyprzedzony w rankingu sb. Swoja droga, do kiedy ma bana?
Odpowiedz cytując