Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 05.08.2018, 19:34
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Brożek, Stilic, Wolski, Brlek, (L)opez, momentami też Małecki - w ostatnich latach Wisła niemal zawsze miała lidera ofensywny, który napędzał akcje, albo je wykańczał. Teraz kogoś takiego nie ma, przez co pomimo generalnie niezłej gry mamy (i będziemy mieć) bardzo duże problemy ze strzelaniem goli.
Poprzedni sezon też zaczynaliśmy bez lidera, albo raczej byly nim ostatnie tchnienia Brleka. Carlitos dopiero wystrzelil na dobre w 5 kolejce i meczu z parchami stał się liderem.
Po cichu liczę, że Halilovic pociagnie naszą grę. Wojtkowski też ma niezłe papiery. Poki co jednak Stolar stawia na Boguskiego i kim jak kim, ale nim żadnego rywala nie zaskoczymy. Musi przyjść zmiana warty...
Odpowiedz cytując