czaro napisał(a):

|
Nie, nie jest. Dopóki nie znasz stanu faktycznego, trudno cokolwiek stwierdzić.
|
Stanu faktycznego nie znam ale przytoczyłem przepisy PZPN.
tu:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=1828
Więc tak jak napisałem,
bardziej prawdopodobne ...
Przepisy PZPN nie wymagają WDZ w przypadku trenera, Więc ciężko zakładać, że było tylko w kontrakcie trenera i trener o tym zapomniał.