Karherop napisał(a):

Chciałbym żebyś powiedział to w oczy Glowackiemu, Stolarczykowi i wszystkim naszym piłkarzom. Ide o zakład, że nie każdy z nich ma marzenia sięgające co najwyżej 14 miejsca.
Twoje wywody wydaja się odrealione i nie zakładają czynnika losowego w sporcie. Czynnik który w większości determinuje uzyskiwane wyniki.
Czemu legia przegrała ze Slowakami majacymi 5x mniejszy budżet od nich?
|
Spróbuję to napisać bardziej zrozumiale.
Celem na ten sezon, jaki powinien postawić zarząd, powinno być 14 miejsce czyli utrzymanie. Dla mnie to 40 punktów.
Patrząc na padakę, jaką gra większość drużyn w e-klapie
być może zrealizujemy go (40 punktów) nawet do końca tego roku. Ale jeśli Wisła zastanawia się teraz czy należy kupić napastnika to odpowiedź brzmi NIE. Ondraszek jest do końca roku. Jeśli do 40 punktów potrzebny będzie transfer to należy go zrobić w zimie.
Wisła powinna grać tym co ma (ew. wprowadzać wychowanków), licząc na to, że "marzenia" zawodników i trenera na 40 punktów wystarczą.
s1mone napisał(a):

Ja też w Sobiecha nie wierzę. Znaczy, nie wierzę, że ściągnięcie go byłoby dobrym posunięciem. Zaś jego zakontraktowanie uważam za jak najbardziej możliwe.
Patrząc na pierwszy skład - pierwsza ósemka. My naprawdę mamy niezłych piłkarzy na większości pozycji. W przeciwieństwie do wielu drużyn typowanych do spadku.
|
Zaczynam żałować, że nam E-klapa nie nałożyła zakazu kupowania nowych zawodników. W przypadku klubów będących mocno pod kreską powinna być taka kara orzekana.