|
Wypożyczenie Sobiecha, o ile nie będziemy musieli partycypować w jego kontrakcie w dużym % jest jak najbardziej ok. Niestety to mało realistyczny scenariusz, Darmstadt chce się go najprawdopodobniej pozbyć na już, zwłaszcza że kontrakt ma do 2019 r.
Co do potencjału naszej kadry - nie wiem skąd ąz takie czarnowidztwo, biorąc pod uwagę nieprzewidywalność, żeby nie używać epitetów, ekstraklasy. O ile będą nas omijać kontuzje i kartki, to wydaje mi się, że spokojnie możemy być dostawcą punktów w pierwszej 8 - czyli tak na dobrą sprawę status quo zostanie zachowany.
Po pierwszych dwóch meczach widać różnicę w stylu gry - najprawdopodobniej parę spotkań z "topowymi" drużynami skończymy z workiem bramek w bagażniku, ale hegemony pokroju Korony, Piasta czy innej Arki są dla nas jak najbardziej do łyknięcia. Może to teza stawiana nad wyrost po dopiero 2 meczach, ale dawno nie widziałem drużyny, która starałaby się grać tak kombinacyjnie jak Wisła via Stolarczyk.
|