|
Ja też w Sobiecha nie wierzę. Znaczy, nie wierzę, że ściągnięcie go byłoby dobrym posunięciem. Zaś jego zakontraktowanie uważam za jak najbardziej możliwe.
Patrząc na pierwszy skład - pierwsza ósemka. My naprawdę mamy niezłych piłkarzy na większości pozycji. W przeciwieństwie do wielu drużyn typowanych do spadku.
|