Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83805
Stary 05.08.2018, 10:20
Ja też w Sobiecha nie wierzę. Znaczy, nie wierzę, że ściągnięcie go byłoby dobrym posunięciem. Zaś jego zakontraktowanie uważam za jak najbardziej możliwe.


Patrząc na pierwszy skład - pierwsza ósemka. My naprawdę mamy niezłych piłkarzy na większości pozycji. W przeciwieństwie do wielu drużyn typowanych do spadku.
Odpowiedz cytując