Proud napisał(a):

|
A co Kucharczyk powiedział?
|
Że trudno się gra jak jeden kolega nie dojeżdża na pierwsze 30 minut. Później niby prostował w wywiadzie pomeczowym że to o sobie, ale Carlitos przegrał 9/10 pojedynków przez te 45 minut.
Nie powiem, miło się czyta takie wiadomości
