Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83801
Stary 05.08.2018, 09:33
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym żebyś powiedział to w oczy Glowackiemu, Stolarczykowi i wszystkim naszym piłkarzom. Ide o zakład, że nie każdy z nich ma marzenia sięgające co najwyżej 14 miejsca.

Twoje wywody wydaja się odrealione i nie zakładają czynnika losowego w sporcie. Czynnik który w większości determinuje uzyskiwane wyniki.
Czemu legia przegrała ze Slowakami majacymi 5x mniejszy budżet od nich?
To ty żyjesz przeszłością i napalasz się na wynik który prawdopodobnie jest poza naszym zasięgiem. Nie zacznij tylko wylewać pomyj na piłkarzy i trenera jak się nie uda.
Liga jest śmieszna, ale my mamy bardzo wąską i miejscami przypadkową kadrę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując