pepe72 napisał(a):

Sorry Karherop ale cię popi...ło i każdego kto tak myśli.
Realnym celem Wisły na ten sezon jest (powinno być) 14 miejsce (40 punktów). Wszystko powyżej jest bonusem. I działanie klubu powinno być podporządkowane przede wszystkim wyjściu z długów.
Dlatego kupowanie nowych zawodników jest działaniem nieroztropnym i ryzykownym.
@Czerepach coś wiadomo. Jeśli gaża Sobiecha jest większa niż JEDEN PLN to NAS NIE STAĆ! Jeśli jakiś sponsor zapłaci za gażę Sobiecha to nas stać. Klub ma schodzić z długów, a nie generować koszty.
Miejsce 14 powinno być realnym celem w tym roku. W każdym razie dopóki nie zmieni się sytuacja finansowa.
|
Chciałbym żebyś powiedział to w oczy Glowackiemu, Stolarczykowi i wszystkim naszym piłkarzom. Ide o zakład, że nie każdy z nich ma marzenia sięgające co najwyżej 14 miejsca.
Twoje wywody wydaja się odrealione i nie zakładają czynnika losowego w sporcie. Czynnik który w większości determinuje uzyskiwane wyniki.
Czemu legia przegrała ze Slowakami majacymi 5x mniejszy budżet od nich?