|
Jeżeli 14 miejsce ma być realnym celem to co, zarzucę klasykiem, walczymy o spadek?
Realny cel na ten sezon według mnie to miejsca 8-10. Dzisiejszy mecz pokaże o wiele więcej niż dwa poprzednie, pokarze nasze aspiracje. Wynik tutaj może zejść na drugi plan ale będzie się liczyło to jak będzie wyglądać nasza gra, bo jeżeli będziemy się dobrze prezentować i przegramy ten mecz ale po dobrej grze to będzie to jak najbardziej optymistyczne patrząc na dotychczasowe wyniki w naszej lidze.
A do Białego stoku jedziemy po 3 punkty i nie ma co się nastawiać na srogie lanie od Jagi tylko trzeba jeździć na dupie i walczyć o wygraną.
Co do Sobiecha to uważam, że przydał by nam się taki zawodnik. Jak ktoś już tutaj napisał, jakie oczekiwania finansowe może mieć gracz któremu nie wyszło w Bundeslidze, 2 Bundeslidze bo był trapiony kontuzjami? Jeżeli chce tutaj przyjść aby się odbudować żeby potem spróbować jeszcze raz uderzyć w mocniejszą ligę to nie będzie stawiał zaporowych warunków znając naszą obecną sytuacje.
|