Wyświetl pojedynczy post
Piotr777
Senior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83797
Stary 05.08.2018, 00:04
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Sorry Karherop ale cię popi...ło i każdego kto tak myśli.

Realnym celem Wisły na ten sezon jest (powinno być) 14 miejsce (40 punktów). Wszystko powyżej jest bonusem. I działanie klubu powinno być podporządkowane przede wszystkim wyjściu z długów.

Dlatego kupowanie nowych zawodników jest działaniem nieroztropnym i ryzykownym.



@Czerepach coś wiadomo. Jeśli gaża Sobiecha jest większa niż JEDEN PLN to NAS NIE STAĆ! Jeśli jakiś sponsor zapłaci za gażę Sobiecha to nas stać. Klub ma schodzić z długów, a nie generować koszty.
Miejsce 14 powinno być realnym celem w tym roku. W każdym razie dopóki nie zmieni się sytuacja finansowa.
Nie pal tyle. Albo pal, ale nie pisz po paleniu.
Odpowiedz cytując