Cytat:
|
Jestem spokojny że strzeliłby nie mniej niz 15 bramek na sezon.
|
Skąd taki optymizm?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Artur_Sobiech
W tabelce na wiki widać, że RAZ w życiu udało mu się strzelić 10 bramek w sezonie, jeszcze w Ruchu Chorzów. Ostatnie dwa sezony to po 2 bramki w 2 lidze niemieckiej.
https://www.transfermarkt.pl/artur-s.../spieler/75640 Do tego historia kontuzji. W ostatnim sezonie było w miarę spokojnie, ale z naszym szczęściem to pewnie wypadłby ze dwa razy w sezonie na minimum miesiąc.
Przemęczmy się jakoś do końca roku z Ondraskiem, a w zimie jakiś nowy napastnik. Pieniądze przydadzą się na inne cele. Kolejny napastnik nas w tej chwili nie zbawi, a może jedynie bardziej pogrążyć.