|
Sobiech przez ostatnie 2 lata strzelał po 2 bramki na sezon w 2. Bundeslidze. Wiele meczów w tym czasie, a również i poprzednich stracił przez kontuzje. To nie jest grajek, który może stawiać nie wiadomo jakie żądania.
Ja uważam, że napastnik, który prezentuje solidny poziom jest nam niezbędny. Ondraszek może i walczy, ale skuteczny nie jest, a i kontuzje go nie omijają. Jak tylko jesteśmy w stanie zakontraktować Sobiecha nie robiąc przy tym znowu komina płacowego to uważam, że powinniśmy to zrobić. Mimo wszystko przed transferem do Niemiec prezentował solidny poziom, a i potem potrafił 7 bramek w Bundeslidze w sezonie strzelić. Ma 28 lat czyli tyle ile Carlitos, więc parę lat grania jeszcze przed nim. Mamy w drużynie jego kumpla Sadloka, który się już chyba pogodził z tym, że tu zostanie. Może się trafi jakiś sponsor indywidualny na jego kontrakt, może jego Darmstadt coś jeszcze mu dopłaci przez ten rok jakby tu trafił na wypożyczenie.
|