|
Zamiast wydawać na wysokie kontrakty Sobiecha/Brożka,powinniśmy dokoptować jakiegoś młodego napastnika z naszego zaplecza.A jeżeli takiego nie mamy,to poszukać po niższych ligach,ściągnąć za przysłowiowe kilka piłek.
Ściągnięcie i stawianie na młodego,to zawsze szansa,że wypali i w przyszłości zapłacimy.A nawet jeżeli nie sprawdzi się to ryzykujemy grosze.Sobiech to niewiadoma,możemy wyrzucić dużo kasy na kontrakt,i nic nie zyskać.Brożek ,kontrakt zapewne duży,gwarancja bramek ? żadna,a kontrakt płacić trzeba.
|