Wyświetl pojedynczy post
rafalp_r22
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8834
Stary 04.08.2018, 14:57
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Skąd ta pewność? Bo Bednarz tak powiedział? Nie kupuję tego.

Problemy były dużo mniejsze niż teraz. A Bednarz po prostu sięgnął po "najprostsze" rozwiązanie. Zrobił dokładnie tak jak Kowalski zaciągając pożyczę w chwilówce.

To była najgorsza umowa ever i tylko transakcja z meresińkim to przebiła.
To, że brakło dwóch dni i Wisła nie dostałaby licencji to fakt (TF wtedy byla przyblokowana przez banki i nie mogla wiecej dać)

Ale poza tym ja JB nie bronie - on tez dolozyl cegielke zeby doprowadzic do takiego stanu i sam postawil sie w sytuacji ze juz nie mial wyboru i musial to podpisac. Oczywiscie ze ta umowa to byla tragedia bo UFA dostawala kase czy sie stoi czy sie lezy.

Ale tak samo Sarapata z Dukatem doprowadzili do takiego stanu - strata operacyjna wyniosła w 2017 10mln, glownie spowodowana tym ze w stosunku do 2016 koszty dzialanosci zwiększyly się aż o 7mln. Kasa z transferów pokryla te straty w 2017. A na wiosne koszty zwiekszyly sie o kolejne 1,5mln - także kluczowa rzecz o ktorej sie nie mowi to, ze za pierwsze polrocze tego roku (bo Carlitos odszedl w drugiej polowie, a innego transferu z klubu nie bylo) klub jest na stracie 3-4mln (jak nie wiecej). A moglo być zupelnie odwrotnie - trzeba bylo splacac wierzycieli w tamtym roku i dac kase na jakies inwestycje w administracje, kampanie marketingowe itp.

Kto jest w stanie coś powiedziec o doswiadczeniu zawodowym Sarapaty z przed Wisly? Jedynie info ze miala kancelarie. Ale to ze miala kancelarie (i to raczej mala) odrazu prezysponuje ja to bycia prezesem tak duzej inwestytucji jak Wisla? Nigdy o jej sukcesach prawnicznych nie slyszalem i nic w internecie nie mozna o niej znalesc z czasow z przed Wisly, poza tym ze Miska bronila.

Generalnie jestesmy w dupie. Pytanie jakie teraz najlepsze rozwiazanie - nowy prezes czy sprzedaz klubu
Odpowiedz cytując