|
Tak czy siak, mamy tez innych wierzycieli do spłaty i nikt nie będzie robił wyjątku, żeby płacic Sobiechowi po 50 koła na miesiąc.
Skład jest raczej na bezpiecznie utrzymanie, przynajmniej w tej chwili ( bez kontuzji, kartek etc).
Nie ma co znowu robić czegoś ponad stan.
|