Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83783
Stary 04.08.2018, 14:22
Tak czy siak, mamy tez innych wierzycieli do spłaty i nikt nie będzie robił wyjątku, żeby płacic Sobiechowi po 50 koła na miesiąc.

Skład jest raczej na bezpiecznie utrzymanie, przynajmniej w tej chwili ( bez kontuzji, kartek etc).
Nie ma co znowu robić czegoś ponad stan.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując