|
Wyższe miejsce w lidze = szybsze wyjście z długów.
Tak ciężko to wytłumaczyć?
Niech Głowa główkuje jak osiągnąć to jak najmniejszym kosztem finansowym. Skuteczny napastnik to towar deficytowy i na dzień dzisiejszy nikogo takiego w kadrze nie mamy. Nic zresztą dziwnego że ciągle kogoś szukamy... Nie wiem natomiast czy Sobiech byłby najlepszym wyborem. Osobiście szukałbym kogoś młodszego i z większym potencjałem na dobrego strzelca.
Poza tym pierwsza 11 wygląda solidnie, na pewno nie tak źle jak wielu wróży. Miejsce 16-15 uważam za s-f. 14-12 za fatalny splot wydarzeń (kontuzji)11-8 za realne, aczkolwiek poniżej oczekiwań. 8+ za satysfakcjonujące.
|