Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
CrazyBoy96
Senior Member
Od: 03.2017
Offline
#
13296
04.08.2018, 11:47
Pizza jak najbardziej normalna u piłkarzy, jedno piwko myślę, że też w niczym nie przeszkadza. Sam go znienawidziłem, ale aż takich rzeczy nie ma co się czepiać
CrazyBoy96
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CrazyBoy96
Znajdź inne posty napisane przez CrazyBoy96