Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1243
Stary 04.08.2018, 09:42
Odgrzebalem stary temat, ale sądzę ze może w końcu też pierwsza drużyna będzie miała pożytek z naszych juniorów... Grymm, Plewka, Laskos, Sliwa, Broda Grabowski ciągle mogą grać w CLJ

Dziś pierwszy mecz w CLJ. Zmierzymy się z Zagłębiem Lubin o godz 12.00 w Zabierzowie. Transmisja na Wisla.tv
Ostatnio edytowane przez Karherop : 04.08.2018 o godz. 09:47.
Odpowiedz cytując