|
Ondraszek złapał teraz niezła formę, więc nawet jestem sobie w stanie wyobrazić że zagra taka całą rundę. Osobiście widziałbym zamiast Sobiecha mlodszego napastnika, nawet z 2 ligi, który mógłby zbierać u nas szlify. Sobiech nigdy zreszta nie byl strzelcem wyborowym i raczej już nim nie zostanie. I pozostaje pytanie zasadnicze jakich oczekuje zarobków.
|