Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83769
Stary 04.08.2018, 09:34
Ondraszek złapał teraz niezła formę, więc nawet jestem sobie w stanie wyobrazić że zagra taka całą rundę. Osobiście widziałbym zamiast Sobiecha mlodszego napastnika, nawet z 2 ligi, który mógłby zbierać u nas szlify. Sobiech nigdy zreszta nie byl strzelcem wyborowym i raczej już nim nie zostanie. I pozostaje pytanie zasadnicze jakich oczekuje zarobków.
Odpowiedz cytując