Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83768
Stary 04.08.2018, 09:04
Do Legii pójdzie od nas na nasze realia całkiem duże wzmocnienie.Podobno ma go przekonać to,że będzie miał wypłaty na czas...Skoro Kiewicz pisał na tt,że będziemy wkrótce zadowoleni....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując