|
Ale kogo obchodzi jakie Ty masz o czym pojecie, nie bedac w temacie?
Ile razy mozna Ci tlumaczyc? Nie widziales kontraktu, nie wiesz o jakich zaleglosciach mowila Sarapata, nie wiesz nic poza jednym zdaniem - to na Boga, o jakich kontrargumentach Ty chcesz rozmawiac?
Oczywiscie. Mozesz sobie po.......ic o tym bajki tak samo jak ja moge powiedziec, ze to bzdury nie poparte zadnym wiarygodnym materialem.
Tylko tyle.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 03.08.2018 o godz. 22:12.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|